STRONG M

Strong-M preslerinin üretildiği şirketler grubu Shanghai sanayi bölgesinde 1953 yılında kurulmuştur. Bu şirketler grubu pres makinaları üretiminde en eski ve en profesyonel firmalardan birisidir. Uretime başlamasının 5. Yılında Singapur piyasasına girdikten sonra en yeni teknolojisi ve yüksek kalitesinden dolayı çok büyük ilgi görmüştür.

Şirketler grubunda ,makina, ağır makinalar ,numerik kontrol ,döküm ,pazarlama ve Shenyang bulunmaktadır. Şirket genel merkezinde pres makinaları AR-GE merkezi numerik kontrol teknik merkezi ve ağır makinalar teknik merkezi bulunmaktadır .

Buna ek olarak en ileri teknolojik yeniliklere uygun üretim yapmak için Shanghai 'da Amerika , Almanya , Fransa , Japonya lsveç ve Çindeki üniversiteler , kolejler ve diğer üreticiler ile profosyonel işbirliğinde olan bir AR-Ge merkezide mevcuttur.

Shanghai fabrikası bütün press makinası modellerinin üretimini yapmaktadır. Shanghai daki ikinci fabrikada ise pres ve dilimleme makinaları üretilmektedir. Bu fabrikalarda 200 modelden fazla pres , dilimleme , bükme ve pançing makinaları üretilmektedir. Bu ürünler uzay , otomobil üretimi , İletişim ve bilgisayar teknolojileri nde kullanılmaktadır.

Fabrikamızın ürettiği ürünler için Çindeki büyük ve orta ölçekli şehirlerde pazarlama ağı ve teknik servis organizasyonu bulunmaktadır. Ve fabrikamızın üretiiği ürünler Güney-Doğu Asya , Avrupa , Güney Amerika ve Güney Afrika ya ihraç edilmektedir .

Strong -M Pres makinalarının üretildiği fabrika sektöründe en büyük ölçekli , en fazla ürün yelpazesine sahip olan , en fazla model ve çeşidi olan ve en geniş pazarlama ve servis ağına sahip olan firmadır . Fabrikamızın ilkesi , sanayi güçlü bir ülkenin temelidir. Fabrikamız kurulduğu günden beri bu ilkeye uygun olarak müşterilerine hizmet etmektedir. Ülke ve dünya sanayisi hergün gelişirken Fabrikamız da aynı amaçlarla üretimini ve kalitesini geliştirmektedir

Sonuç olarak fabrikamız müşterileri için imalatlarında sağlam ve güçlü makina, rekabetçi fiyatlarıyla en büyük ileri teknoloji bükme ekipmanları ve pres makinaları üreticisi olarak gururla hizmet etmektedir.